ČO VYTVÁRAME?

Funkčné remeselné limonády, jediné skutočné limonády na trhu od Slovenského výrobcu. Funkčné limonády, ktoré prinášajú pre zákazníka okrem netradičného a nového chuťového zážitku aj niečo viac. Viac v podobe prospešných látok zo surovín, z ktorých sú tieto tradično – netradičné limonády pripravené. Všetky limonády sú vyrábané z výberových surovín ako trstinový cukor, kvalitné sypané čaje, bylinky, či koreniny, ktoré zanechajú v produkte svoju podstatu, svoju výnimočnosť. Tak, ako keď tieto suroviny používajú ľudový liečitelia alebo naši predkovia. Suroviny, ktorých pôvod siaha do našej minulosti, ktoré dokážu blahodárne pôsobiť na ľudský organizmus, dokonca liečiť ho, a aj skvelo chutia. Prostredníctvom kvalitného zloženia, jedinečného konceptu a pridanej hodnoty sa snažíme apelovať a vzdelávať konzumentov, ale aj predávajúcich.  To je podstatná myšlienka produktov ManaRoots.

KTO SME, A ČO JE NAŠE POSLANIE?

Jedného slnečného dňa, sediac v kaviarni znechutení presladenými dookola rovnakými ponúkanými nápojmi sme sa zamysleli, ako je možné, že vlastne nemáme na výber z niečoho lokálneho a zdravého. Rozhodli sme sa túto situáciu zmeniť. Nebavilo nás piť stále to isté, nezdravé a bez štipky pridanej hodnoty. Všetky tieto negatívne pocity v nás vzbudzovali túžbu po gastro-revolúcii. Dali sme hlavy do kopy, vymyslel sa koncept, vyhrnuli sa rukávy a pustili sme sa do práce. Naša myšlienka, vývoj a práca nás tak nadchli, že sa neustále snažíme tvoriť nové a nové riešenia pre Vás aj nás samotných. Sme mladí ľudia s chuťou žiť a vytvárať niečo prospešné pre celú spoločnosť a aj preto prinášame nové, zdravé a alternatívne nápoje pre náš trh. Ako nový slovenský výrobca nealkoholických nápojov, hrdo, s láskou a vášňou vytvárame jedinečné nápoje z prírodných surovín tak trocha INAK. Myslite s nami lokálne, ekologicky a so starostlivosťou k svojmu telu.

EKO stránka našej spoločnosti spočíva v prihliadnutí na životné prostredie a zapájaním sa do rôznych EKO projektov, pre obnovu a očistenie našej prírody. Naše produkty sa výlučne plnia do sklenených fliaš, aj keď sú finančne neporovnateľne drahšie oproti plastovým fľašiam. Bohužiaľ plastov medziročne stále viac a viac pribúda, čo neprospieva okrem pár firiem a bohatých ľudí nikomu z nás. Všetky naše obaly sú 100% recyklovateľné a použiteľné. Ďakujeme za to, že kúpou nášho síce drahšieho produktu, ale o to ekologickejšieho, prispieva každý z Vás ku lepšiemu životnému prostrediu našej planéty. Taktiež ďakujeme za to, že každá naša fľaša skončí v separovanom odpade a na mieste tam, kde by mala. Dbajte s nami na tradície a životné prostredie a nepite umelé nápoje v umelých obaloch, ktoré Vám tento konzumný svet ponúka. Myslíme spolu nielen na životné prostredie, ale aj na zdravie každého z nás, tým, čo nielen konzumujeme, ale aj pijeme.