Fajné nátierky majú 100% rastlinné zloženie. Vznikli použitím originálnych receptúr a sú poctivým produktom bez konzervantov, farbív, éčok, sóje, či cukru.
Sú vhodné na chrumkavé pečivo, prípravu rôznych dressingov, dipov či zdravých chlebíčkov k rôznym príležitostiam.

FAZUĽOVÁ NÁTIERKA S CHILLI

Jemne pikantná nátierka sa hodí predovšetkým na chrumkavé krekery a hrianky. Skúste kombináciu s kyslou uhorkou, paradajkou alebo reďkovkou.

Zloženie: varené fazuľe (65%), cibuľa, zavarené paradajky (paradajky, soľ), olivový olej, cesnak, rascu, soľ, majorán, čili (0,1%).

MRKVOVÁ NÁTIERKA S RAKYTNÍKOM

Mrkvová nátierka s príchuťou rakytníkovej šťavy a chrumkavým slnečnicovým semienkom je ideálna na tmavé pečivo alebo ako dip ku kúskom zeleniny. Výborne sa hodí k celozrnnému pečivu, slaným palacinkám, alebo na cestoviny ako pesto.

Zloženie: mrkva (72%), cibuľa, Rakytníková šťava s dužinou (6,6%, z toho šťava 90%, fruktóza 10%), olivový olej, slnečnicové semienka, citrónová šťava, soľ.

TEKVICOVÁ NÁTIERKA S JABLKOM

Tekvica Hokkaidó sa vďaka jablku doslova rozplýva na jazyku. Podobne ako mrkvová nátierka je výborná na tmavé aj svetlé pečivo a hodí sa priamo k čerstvej zelenine. Výborne sa hodí k celozrnnému pečivu, slaným palacinkám, na cestoviny ako pesto.

Zloženie: tekvica hokaido (65%), jablko (18%), cibuľa, olivový olej, citrónová šťava, cesnak, petržlen, soľ.

REPOVÁ NÁTIERKA S ORECHAMI

Unikátna kombinácia červenej repy a vlašských orechov. Vďaka vôni tymiánu na Vás dýchne Stredomorie po každom otvorení viečka. Výborne sa hodí k celozrnnému pečivu, slaným palacinkám, ale i na cestoviny ako pesto.

Zloženie: červená repa (84%), vlašské orechy (8%), olivový olej, cesnak, citrónová šťava, soľ, tymian.

ŠOŠOVICOVÁ NÁTIERKA SO SLIVKAMI

Netradičná nátierka pre vegetariánov a vegánov. Chuť studenej šošovice so sušenými slivkami si Vás určite získa. Odporúčame podávať s čerstvou pažítkou alebo petržlenovou vňaťou.

Zloženie: varená šošovica (67%), cibuľa, olivový olej, sušené slivky (3,8%), citrónová šťava, soľ.

ZELEROVÁ NÁTIERKA S MANDĽAMI

Ochutnajte výbornú zdravú nátierku so zelerom a zázvorom, chrumkavou mandľou a pomarančovou šťavou. Zeler je všeobecne známy ako zdravá potravina, ktorá obsahuje radu vitamínov a minerálov.

Zloženie: zeler (65%), cibuľa, pomarančová šťava, olivový olej, mandle (4,3%), zázvor, soľ.

CÍCEROVÁ NÁTIERKA S MAKOM

Originálne spojenie cíceru a makových zrniek s nasladlými sušenými jablkami. Vynikajúca ako desiata na pečivo.

Zloženie: varený cícer (60%), olivový olej, citrónová šťava, sušené jablká, mak (1,2%), soľ.