Kombucha, či Kombuča je po stáročia známa v Azií ako liečivá huba, elixír mladosti, či ochrana pred kvasinkovými infekciami.

Ide o prirodzene žijúce symbiotické spoločenstvo rozmanitých kvasiniek, rias a rôznych baktérií. Počas oxidačného a kvasného procesu, ktorý trvá niekoľko týždňov v osladenom čaji prebehne mnoho chemických reakcií, pričom sa vytvárajú mnohé, zdraviu prospešné látky. Kombucha spotrebováva cukor a na výmenu uvoľňuje do roztoku rôzne cenné látky, akými sú napríklad kyselina glukorónová, glukonová, L-kyselina mliečna, šťavelová, octová, rôzne vitamíny a minerálne látky.

Náš nápoj ocenili aj párty zákazníci, ktorí majú radi búrlivé spoločenské vyžitia. Keďže Kombucha obsahuje radu kyselín, po takejto búrlivej noci Vás ráno nakopne, upokojí žalúdok a vyrovná hladinu kyselín v ňom. Teda je skvelý ako detox organizmu po užití alkoholických nápojov.

Naše aktuálne dostupné príchute

Kombucha zázvorová

Táto výnimočná limonáda vyrábaná z fermentovaného zeleného čaju obsahujúceho prírodný kofeín predstavuje nový pohľad a chuť na tradičné limonády. Zaujímavá fermentovaná chuť čaju spolu s lisovanou zázvorovou šťavou premieňa túto limonádu na zázvorového trháka. Takže všetci, ktorí obľubujú zázvor, šup sa na ňu!

V ponuke máme 0,33l a 0,75l

Kombucha citrónová tráva

Táto výnimočná limonáda vyrábaná z fermentovaného zeleného čaju obsahujúceho prírodný kofeín predstavuje nový pohľad a chuť tradičných limonád. Zaujímavá fermentovaná chuť čaju spolu s výluhom citrónovej trávy blahodárne pôsobí na trávenie a dodá limonáde jemnú citrónovú chuť.

V ponuke máme 0,33l a 0,75l

Kombucha čučoriedková

Táto výnimočná limonáda vyrábaná z fermentovaného zeleného čaju obsahujúceho prírodný kofeín a probiotickou kultúrou Kombucha predstavuje nový pohľad a chuť na tradičné limonády. Zaujímavá fermentovaná chuť čaju spolu s lisovanou čučoriedkovou šťavou premieňa túto limonádu na osviežujúci ovocný hit.

V ponuke máme 0,33l

 

 

Kombucha ananásová

Táto výnimočná limonáda vyrábaná z fermentovaného zeleného čaju obsahujúceho prírodný kofeín predstavuje nový pohľad a chuť tradičných limonád. Zaujímavá fermentovaná chuť čaju spolu s kvalitným ananásom z Kostariky dodáva limonáde výnomočnú sladkú chuť.

V ponuke máme 0,33l

 

 

Kombucha kivi

Táto výnimočná limonáda vyrábaná z fermentovaného zeleného čaju obsahujúceho prírodný kofeín predstavuje nový pohľad a chuť na tradičné limonády. Zaujímavá fermentovaná chuť čaju spolu s kivi je ideálnym osviežením na každý deň.

V ponuke máme 0,33l

Kombucha granátové jablko

Táto výnimočná limonáda vyrábaná z fermentovaného zeleného čaju obsahujúceho prírodný kofeín predstavuje nový pohľad a chuť tradičných limonád. Zaujímavá fermentovaná chuť čaju spolu s granátovým jablkom blahodárne pôsobí na trávenie a podporuje imunitu.

V ponuke máme 0,33l