100% ovocné šťavy

100% prírodné, šetrne pasterizované ovocné šťavy na báze jablka, bez pridania cukru, konzervačných látok, farbív, aróm chemického ošetrenia, či alergénov. Určite oceníte ich kvalitu, výbornú chuť a zdraviu prospešné látky. Obľúbené sú hlavne u detí, prípadne ako ľadové osvieženie ku káve, či dobrému jedlu.

100% ovocná šťava – Jahoda

100% prírodná pasterizovaná ovocná šťava, bez chemického ošetrenia, koncentrátov a alergénov vyrobená z kvalitných Jabĺk a Jahody.

Jahoda je trváca rastlina z čeľade ružovité, používajú sa pri liečbe chorôb močových ciest, čriev a
majú protizápalové účinky.

Objem: 250ml

 

 

100 % šťava – Jablko

100% prírodná pasterizovaná ovocná šťava, bez chemického ošetrenia, koncentrátov a alergénov vyrobená z kvalitných odrodových Jabĺk.

Jablko dužinatý plod mimoriadne bohatý na vitamíny A, B1, B2, B6, B12, C, E, K, kyselinu pantoténovú a iné biologicky aktívne látky.

Objem: 250ml

100% šťava – Moruša

100% prírodná pasterizovaná ovocná šťava, bez chemického ošetrenia, koncentrátov a alergénov vyrobená z kvalitných Jabĺk a exotickej Mori.

Mora je tropická veľmi šťavnatá odroda ostružiny, chutí ako zmes maliny, ríbezle a moruše.

Objem: 250ml

 

 

100% šťava – Mango

100% prírodná pasterizovaná ovocná šťava, bez chemického ošetrenia, koncentrátov a alergénov vyrobená z kvalitných Jabĺk a exotického Manga.

Mango je tropické ovocie, plod mangovníka, ktorý je výborným zdrojom vitamínov A, C, draslíka a
vlákniny.

Objem: 250ml

100% šťava – Marakuja

100% prírodná pasterizovaná ovocná šťava, bez chemického ošetrenia, koncentrátov a alergénov vyrobená z kvalitných Jabĺk a exotickej Marakuje.

Marakuja je guľatá až oválna exotická bobuľa, jej dužina je sladkokyslá s výraznou arómou. V zrelosti žltá alebo fialová.

Objem: 250ml

100% šťava – Pomaranč

Kvalitná 100% prírodná šťava – pasterizovaná. Skladujte v suchu a chráňte pred teplom.

Pomaranč je hybrid medzi pomelom a mandarínkou, obsahuje cholíun, fytochemikálie,
vlákninu, draslík, vitamín C atd.

Objem: 250ml